KAYSERİ’DEKİ BORSA VE ODALARA TEBRİK ZİYARETİ

TEK FOTO

Develi Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyeleri Başkan Mustafa Maşlak’la birlikte Kayseri’de seçimleri tamamlanan Borsa ve Odaları ziyaret etti.

Yapılan başkanlık seçimlerinin ardından Kayseri Ticaret Borsası ve Kayseri Ticaret Odası’nda görevi devralan yeni başkanlar ve Kayseri Sanayi Odası’nda yeniden seçilen mevcut başkan ve yönetim kurullarını tebrik eden heyet yaklaşan seçimler, ekonomik durum ve döviz artışı konularında karşılıklı fikir alışverişlerinde bulundu.

KTO 1

Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Maşlak, Meclis Başkanımız İsmail Cabbar, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Nafiz Cevizli ve Davut Toker’den oluşan heyetin ilk durağı Kayseri Ticaret Odası oldu. Burada yeni başkan Ömer Gülsoy ve yeni yönetimden isimlerle bir araya gelen heyet karşılıklı tebriklerin ardından gündeme ilişkin konular üzerinde fikir alışverişinde bulundu.

KAYSO 2

Heyetin ikinci durağı Kayseri Sanayi Odası oldu. Burada da yeniden seçilen Başkan Mehmet Büyüksimitci’yi ziyaret eden heyet yeni dönemin hayırlı ve başarılı olması dileklerini ilettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Mehmet Büyüksimitci de Develi Ticaret Odası’nın yeni dönemde de başarılı çalışmalar gerçekleştireceğinden emin olduklarını belirterek çalışmaları nedeniyle Başkan Mustafa Maşlak’ı tebrik etti.

KAYSO 1

Son olarak Kayseri Ticaret Borsası'nı ziyaret eden heyet, görevi devralan Başkan Recep Bağlamış ve yeni yönetimden isimlerle bir araya geldi. Karşılıklı tebriklerin ardından Kayseri ticareti ve yaklaşan seçimlerin ekonomiye katkısı üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.

KTB

Yapılan ziyaretlerin ardından konuşan Başkan Mustafa Maşlak “Develi Ticaret Odası olarak çevremizdeki oda ve borsalarla uyum içerisinde olmaya gayret ediyoruz. Yeni seçilen yönetimler ve başkanlarımızla bir araya gelip tanışmak ve tebrik etmek istedik. Böylelikle birlik ve beraberlik ortamında hareket etmek istiyoruz. Bu sayede sorunların çözümü noktasında göstermiş olduğumuz birlik ve beraberlik hizmetlerin arttırılması noktasında tatlı bir rekabete dönüşüyor. Bu nedenle yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla birlikte bu ziyaretleri gerçekleştirdik. Güzel bir tanışma ve kaynaşma vesilesi oldu. Karşılıklı olarak başarı dileklerinde bulunduk. İnşallah Kayseri ticaret hayatı için iyi bir dönem olur” dedi.

Web Links

9255359
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
7157
20276
106488
9067537
237365
457775
9255359
Your IP: 54.226.23.160
17-02-2019 10:31