DEVELİ TİCARET ODASINDA ESKİ BAŞKAN YENİ YÖNETİM

yeni yönetim 1

02 Nisan’da başkanlık seçimlerini gerçekleştiren Develi Ticaret Odası mevcut başkan Mustafa Maşlak’ın tek aday olduğu seçimlerde yola devam etme kararı almıştı. 06 Nisan Cuma günü yapılan organ seçimlerinin ardından yeni yönetim Mustafa Maşlak, Uğur Özyalçın, Nafiz Cevizli, Uğur Horasan ve Davut Toker’den oluştu. Yeni yönetimin ilk ziyareti 09 Nisan Pazartesi Günü Ankara’ya oldu. Yeni Yönetimde yer alan isimler Başkan Mustafa Maşlak ve Meclis Başkanı; İsmail Cabbar’la birlikte Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi’nin katılımıyla gerçekleştirilen ‘Proje Bazlı Teşvik Sistemi Tanıtımı ve 2017 Yılında Hazırlıkları Tamamlanan Yatırımlara Teşvik Belgesi Dağıtım Töreni’ne katıldı.

külliye katılım 

YENİ YÖNETİMDEN ANKARA’YA ÇIKARMA


9 Nisan Pazartesi Günü Ankara’ya giden Develi Ticaret Odası yönetimi Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde gerçekleştirilen programın ardından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret ederek Develi’de ticaretin geliştirilebilmesi için her alanda hizmet etmek istediklerini belirttiler.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rifat Hisarcıklıoğlu “Mustafa Maşlak Başkanımız bugüne kadar yaptığı hizmetlerle bizim takdirimizi kazanmış bir başkanımızdır. Yeni dönemde de bu hizmetlerin artarak devam edeceğine güvenimiz tamdır. Bu vesileyle yeni yönetime seçilen arkadaşlarımızı da tebrik ediyorum” diye konuştu. TOBB Nefes Kredisine de değinen Hisarcıklıoğlu “Develi Ticaret Odası’nın daha çok üyenin yararlanması için TOBB Nefes Kredisine verdiği destek bizi ziyadesi ile memnun etmiştir” dedi.
Rifat Hisarcıklıoğlu’nun misafirperverliği nedeniyle teşekkürlerini belirten Mustafa Maşlak ve yönetimi TOBB Nefes Kredisinden daha çok üyemizin yararlanması için yapılabilecek her türlü desteğe hazır olduklarını belirttiler. Mustafa Maşlak ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, “Yeni çalışma dönemimizde inşallah ilçemize yardımcı olmaya, sorunları neyse çözmeye çalışacağız nasip olursa. Başkanımızı ziyarete geldik. İyi geçti. Başkanımızın her zaman zaten sıcak bir karşılaması olur. Biz onu severiz, o bizi sever. Muhabbetimiz iyidir. Allah başımızdan eksik etmesin. İnşallah bu seçimde de yine başımızda olmasını istiyoruz tabi ki” şeklinde konuştu

Web Links

9894124
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
3426
17470
20896
9747504
433785
442345
9894124
Your IP: 54.82.99.169
26-03-2019 05:28